Огляд зубної щітки Braun Oral-B Professional Care 1000 D 20.513 black

Огляд зубної щітки Braun Oral-B Professional Care 1000 D 20.513 black

Сучасні електричні зубні щітки пропонують унікальну можливість найбільш ефективного і повноцінного догляду за зубами, який доступний нам на сьогоднішній день. Надсучасні технології, різні матеріали розроблені спеціально для максимально ефективної взаємодії із зубною поверхнею дають електричним зубним щіткам безсумнівну перевагу по відношенню до звичайних зубних щіток. Однак, безумовним лідером у створенні нових, інноваційних засобів для догляду за ротовою порожниною є німецька компанія Braun, яка вже протягом багатьох років розробляє високотехнологічні електричні зубні щітки Oral-B, ефективність і високу якість яких було не тільки оцінено десятками тисяч людей по всьому світу, але і підтверджено численними дослідженнями і тестами, які виробляли кваліфіковані фахівці, професійні стоматологи. Однак ефективна, глибока чистка гарантує комплексний догляд за зубами – далеко не єдина перевага зубних щіток Oral-B. Вони пропонують також високий комфорт, зручність і дбайливе ставлення до зубів при кожному чищенні.

Електрична зубна щітка Braun Oral-B 1000 D є однією з найпопулярніших моделей серії Professional Care. Не випадково в перекладі з англійської це означає «професійна турбота»: дана модель оснащена найсучаснішими функціями і технологіями, які взаємодіючи між собою гарантують здоров'я не тільки зубів але і всієї ротової порожнини, перетворюючи при цьому чистку зубів з рутинної необхідності в приємне задоволення. Як і всі зубні щітки Oral-B від компанії Braun модель Professional Care 1000 D має стильний і привабливий дизайн Braun, який якісно наповнює естетичну складову приладу, а сьогодні зовнішній вигляд має досить важливе значення для кожної людини. Але куди важливіше те що при розробці даної зубної щітки використовувався принцип по якому розробляються всі професійні інструменти використовуються стоматологами. Це дозволило зубній щітці придбати унікальну якість, дозволяє їй забезпечити максимальну ефективність очищення за рахунок рівномірного видалення зубного нальоту. При цьому в роботі Care 1000 D використовує комплексний принцип очищення, який передбачає одночасне генерування зворотно-обертальних і пульсуючих рухів, які в сукупності представляють собою унікальну технологію розроблену компанією Braun. Вона отримала назву «пульсуючої технології», оскільки Braun стала першовідкривачем цієї революційної системи, більшість сучасних електричних зубних щіток працюють саме за принципом пульсації. Секрет пульсуючою технології криється в взаємодії обертання і пульсації: в той час як пульсуючи щітка розпушує зубний наліт, зворотно-обертальні рухи забезпечують ефективне його видалення.

Компактна і проста в застосуванні, електрична зубна щітка від Braun крім своїх основних функцій, виконує безліч другорядних, але дуже корисних завдань. Таким чином завдяки безперервній пульсації щітка надає унікальний масажуючий ефект на ясна, таким чином зміцнюючи їх. Потужна і ефективна щітка Professional Care 1000 D від Braun здатна видаляти в два рази більше нальоту ніж будь-яка інша звичайна щітка, надаючи при цьому унікальну можливість застосування спеціальних насадок для зубних щіток Oral-B вироблених компанією. Це уможливило підбирати індивідуальний підхід до самих різних типів і особливостей ясен та зубів. Унікальною особливістю насадок Oral-B є їх чудовий асортимент, серед якого дійсно є що вибрати. Крім того в комплект даної моделі вже входить одна насадка – Precision Clean, яка є однією з найбільш універсальних і найбільш ефективних насадок Oral-B, яка підходить різним типам зубів.

По справжньому особливою, унікальною електричною зубною щіткою Braun Oral-B Professional Care 1000 D робить високотехнологічний інтегрований таймер, який не просто сигналізує по закінченню заданого часу, але автоматично припиняє роботу пристрою. З цим таймером ви отримуєте унікальну можливість легко дотримуватися відведення двох хвилин на чистку зубів – час рекомендований професійними стоматологами.

Завдяки вбудованому в щітку спеціальному індикатору, щітка при зайвому тиску який робиться на зуби,  гарантує тим самим дбайливе ставлення при кожному чищенні. Крім того у Braun Oral-B Professional Care 1000 D вбудований потужний надійний і високоякісний акумулятор, який подарував приладу мобільність та автономність роботи.