Огляд зубної щітки Braun Oral-B Genius 10000N Midnight Black (D701.525.6XC)

Огляд зубної щітки Braun Oral-B Genius 10000N Midnight Black (D701.525.6XC)

Класична зубна щітка зазвичай являє собою дуже простий аксесуар повсякденного використання і навряд чи можна очікувати від неї якихось унікальних особливостей. Якщо, звичайно, ви не купили Braun Oral-B Genius 10000N Midnight Black (D701.525.6XC)! Цей високотехнологічний прилад повністю змінить уявлення про зубні щітки, та й про сам процес чищення. Догляд за порожниною рота стає безпрецедентно ефективним, перш за все, за рахунок застосування оригінальних технічних рішень, застосованих компанією Braun.

Автоматизоване чищення зубів

Принцип дії електричних зубних щіток однаковий: змінна насадка приводиться в дію мотором, вбудованим у рукоятку і швидко обертається, ефективно видаляючи навіть стійкий наліт з зубної емалі. Незважаючи на те, що дана щітка також належить до категорії автоматичних, це, звичайно, не означає, що вона все робить за вас сама. Проте, пристрій може працювати в одному з 6-ти запрограмованих режимів, з оптимально підібраним темпом обертання чистячої головки.

  • Щоденний. Основний режим, розрахований на здорові ясна та зуби.
  • Професійний. Ретельне чищення зубів, з урахуванням необхідності обробляти окремі ділянки в ротовій порожнині.
  • Делікатний. Насадка впливає на зуби менш інтенсивно, щоб виключити, у разі можливості, неприємні відчуття, якщо емаль занадто чутлива.
  • Відбілюючий. Допомагає позбутися від неестетичної жовтизни, яка особливо часто зустрічається в шанувальників чаю або кави, а також завзятих курців.
  • Догляд за яснами. Режим максимально акуратного догляду за яснами, особливо схильними до пародонтозу різних стадій.
  • Чищення язику. Особливий спосіб чищення м'яких тканин, що дозволяє видалити наліт з язику. А саме наліт і є однією з причин виникнення неприємного запаху.

Крім того, прилад оснащений вбудованими таймерами двох типів – професійним та стандартним двохвилинним. Саме 2 хвилини вважаються оптимальним часом для чищення однієї ділянки в порожнині рота. Різниця між двома режимами полягає у часових проміжках між вібросигналами. Професійний таймер має 4 відсічки по 30 секунд. Також можна налаштувати прямий або зворотний відлік часу так, як вам зручніше.

Сенсори, датчики та змінні насадки

Як і годиться сучасному девайсу, Braun Oral-B Genius 10000N Midnight Black може похвалитися вражаючою електронної «начинкою». Зокрема, це датчик із зазначенням надмірного тиску, вже названі таймери, індикатор залишку заряду, додаток «Oral-B App», пристосування для безконтактної підзарядки акумулятора. Останнє вбудовано безпосередньо в дорожній футляр. Додаток «Oral-B App» дозволяє чистити зуби «за правилами»: всі інструкції і навіть відлік часу таймера будуть виводитися на екран вашого смартфона. Якраз на цей випадок, до речі, передбачено спеціальне кріплення для нього. Додаток можна абсолютно безкоштовно скачати в Інтернеті. У базовій комплектації до зубної щітки додаються 2 змінні насадки («Cross Action» EB 50).