Огляд приладу по догляду за обличчам Braun FaceSpa Pro 921

Огляд приладу по догляду за обличчам Braun FaceSpa Pro 921

Цей компактний девайс, без перебільшення, ваш портативний косметологічний салон на дому. Основний блок з мотором і кнопками управління служить базою для підключення різних змінних насадок. Комплектація досить широка, а ретельно продуманий ергономічний дизайн (прилад зручно тримати будь-якою рукою) гарантує, що косметологічні процедури будуть проведені з максимальним рівнем комфорту і швидкістю. Якщо ви вирішите купити Braun FaceSpa Pro 921 або поки зважуєте все «за» і «проти», рекомендуємо прочитати даний огляд, щоб ознайомитися з можливостями пристрою і особливостями його роботи.

Робочі функції Braun FaceSpa Pro 921

Комплектація включає 4 насадки, кожна з яких відмінно справляється зі своїми завданнями. Є насадка для видалення макіяжу, насадка для пілінгу і масажу, а також епіляційна і вібраційна головки. Всі вони дозволяють добиватися виняткового результату. У всякому разі, кілька основних функцій за допомогою цього приладу можна виконати швидко і ефективно, не вдаючись до послуг косметолога. Так ви заощадите і час, і гроші:

Технологія MicroVibration

Функція прискореної епіляції

Електроживлення і зберігання пристрою

  • чистка шкіри обличчя. Найдрібніші частинки пилу і залишки відмерлої шкіри нещадно атакують обличча кожну секунду. Ми не помічаємо цього, а навіть найкращі мила, шампуні та креми не в змозі ефективно протистояти цьому процесу. І от саме тут на допомогу прийде ваш Braun FaceSpa Pro 921.
  • розгладження мімічних зморшок. Не так складно, як вам здається. Якщо використовувати даний прилад регулярно, задіявши відповідну насадку, вже через пару тижнів ви помітите перші позитивні результати. У кожному разі часовий проміжок індивідуальний, але ви точно не пропустите позитивний ефект.
  • тонизирование шкіри обличчя. Надайте новий імпульс, «зарядивши» шкіру обличчя енергією і активізувавши внутрішні процеси. Насправді, ваш організм буде самостійно омолоджуватися, а Braun FaceSpa Pro 921 лише допоможе активізувати потрібні процеси, «запустити» їх.
  • точкова епіляція. Видалення небажаних волосків на строго певному і обмеженому ділянці тепер можна робити з максимальною точністю.
  • Зверніть увагу, що весь комплекс процедур проводиться дуже дбайливо, неприємні відчуття практично відсутні. Процедури очищення шкіри і мікромасаж можна проводити навіть під душем, а ось епіляційна насадка підходить лише для сухої і заздалегідь підготовленої (очищеної) шкіри. Високочастотні вібрації передаються на поверхню шкіри через спеціальну головку. Такий своєрідний масаж активізує кровообіг в верхньому шарі шкіри і, відповідно, прискорює процес регенерації клітин. У підсумку, при регулярному використанні Braun FaceSpa Pro 921 в даному режимі, ви отримаєте реальне поліпшення зовнішнього вигляду шкіри і практично повністю видаліть мімічні зморшки. Причому, завдяки 20-тісекундному таймером, ви завжди будете знати, коли саме слід переходити до наступної ділянки. Ця косметологічна процедура підійде для видалення волосся на лінії підборіддя, на переніссі, лобі, біля скул, а також над верхньою губою. Насадка з 10 мініатюрними пінцетами швидко видалить волоски, виробляючи більше 200 рухів в хвилину. Але не забудьте, що перш ніж приступати до даної процедури, слід очистити шкіру і залишити її абсолютно сухий. При належної старанності і дотриманні рекомендацій, ви зможете зберегти гладкість шкіри на 3-4 тижні і навіть більше! Ефективний вбудований акумулятор забезпечує безперервну роботу протягом 1 год (2 швидкісних режими). Великою перевагою комплексу є його універсальний зарядний пристрій, який автоматично перебудовується під напругу в електромережі будь-якого світового стандарту. Відмінне рішення для подорожей. Прилад зберігається в зручному пластиковому футлярі. купити Braun FaceSpa Pro 921 ви можете в нашому інтернет-магазині вже сьогодні, замовивши його через Персональний кабінет з безкоштовною доставкою територією України. Уточнюйте деталі у менеджерів, зателефонувавши за вказаними телефонами.