Огляд приладу по догляду за обличчям Braun FaceSpa Pro 912

Огляд приладу по догляду за обличчям Braun FaceSpa Pro 912
Як би нам цього не хотілося, зберегти молодість вічно неможливо. Проте, не припиняється стрімкий розвиток косметології відкрив безліч способів значно уповільнити процес старіння шкіри. Та й взагалі надати їй бажану свіжість і здоровий вигляд незалежно від віку. У пошуках ідеального рішення особисто для себе хтось обирає косметологічні салони, де можна отримати повноцінний комплексний догляд. Це дійсно ефективно, але й досить затратно. Крім того, на похід до салону ще потрібно викроїти час, як правило, увесь день. Саме тому, компанія Braun рекомендує скористатися альтернативою і купити прилад по догляду за обличчям Braun FaceSpa Pro 912 - універсальний пристрій з 4-ма різними функціями, який ви можете використовувати самостійно навіть в домашніх умовах.

Професійний догляд за шкірою обличчя

До комплекту поставки входить практично все, що може знадобитися для проведення ефективної і якісної косметологічної процедури. Навіть, якщо в вас шкіра з підвищеною чутливістю і вимагає виключно делікатного, ніжного догляду.
  • омолодження шкіряного покриву. Стимуляція припливу крові до епідермісу (верхнього шару шкіри) додасть йому еластичності та розгладить мімічні зморшки.
  • точкова епіляція. Безболісне видалення найтонших волосків в чутливих зонах за допомогою 10-ти пінцетів спеціальної насадки.
  • герметичний корпус. Ви можете використовувати прилад навіть під душем, щоб всі процедури завдавали ще менше дискомфорту.
  • акумуляторне харчування. Не потрібно шукати розетку, адже ємності батареї вистачає на проведення повноцінного косметологічного сеансу. При цьому повна перезарядка відбувається всього за годину.

Стимуляція шкіри

За допомогою унікальної мікровібраціонной головки MicroVibration проводиться ефективний масаж шкіри. Вона розслабляється, відповідно, зникають мімічні зморшки і навіть відтерміновується поява нових. Крім того, усуваються майже непомітні, але дратівливі нерівності. Завдяки наявності таймера, ви ніколи не помилитеся - рівно за 20 секунд подається сигнал, що слід перейти до обробки наступної ділянки. Результат особливо вражає у разі регулярного проведення процедури. Видалення небажаного волосся Використання особливої ​​епіляційної насадки дозволить швидко і безболісно позбутися від волосків, що мають довжину від 0,5 мм і товщину від 0,02 мм. Прилад виробляє 200 рухів в хвилину, що дозволяє діяти незрівнянно швидше, ніж при використанні звичайного ручного пінцета. Ідеальна гладкість на обробленій ділянці збережеться до 4-х тижнів і навіть довше (в кожному випадку індивідуально). Зверніть увагу, що епелляціонную насадку можна використовувати лише для сухої шкіри. Купівля приладу по догляду за обличчям Braun FaceSpa Pro 912 , це відмінний спосіб самостійного оздоровлення без допомоги професійного косметолога. Ви можете замовити товар в нашому інтернет-магазині прямо зараз, оформивши покупку в Перснальному кабінеті або просто зв'язавшись з менеджерами за вказаними телефонами. Доставка територією України здійснюється безкоштовно. Купуючи пристрій, ви також отримуєте набір додаткових аксесуарів до нього: захисний ковпачок, щіточку для очищення, підставку і невеликий мішечок для транспортування та зберігання.